Jak promować?

Zapoznaj się z poniższymi poradami, aby promować skutecznie i zarabiać więcej!

1. Dowiedz się jakie produkty promujesz.

Prowadzimy sprzedaż Voucherów na przejazdy sportowymi samochodami z możliwością realizacji na torach w całej Polsce. Ponadto oferujemy kursy driftingu, a także przeloty wiatrakowcem Orion M24. W zakładce OFERTA zapoznaj się z listą dostępnych produktów oraz torów. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę http://www.devil-cars.pl

2. Określ grupę docelową, czyli kim najczęściej są nasi klienci.

Zastanów się, kto może być zainteresowany zakupem Vouchera na przejazdy. Promocja skierowana do właściwych osób zwiększy Twoje szanse na sprzedaż. Z naszego doświadczenia wynika, iż w grupie docelowej znajdują się osoby pełnoletnie, kupujące Voucher w ramach prezentu z okazji:

 • urodzin
 • rocznicy
 • awansu w pracy
 • wieczoru kawalerskiego
 • wieczoru panieńskiego

Przede wszystkim są to:

 • kobiety, obdarowujące swoich mężczyzn,
 • mężczyźni w wieku 25-50 lat, interesujący się motoryzacją i sportowymi autami.

3. Określ, gdzie znajdziesz potencjalnych klientów.

Zastanów się na jakich stronach w Internecie możesz promować, aby łatwo i skutecznie docierać do grupy docelowej. Według nas najlepiej sprawdza się promocja w miejscach:

 • zrzeszających dużą ilość osób - na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Google +), na portalach ogólnych (Onet, WP)
 • skupiających osoby zainteresowane tematem - na portalach, forach, blogach i stronach motoryzacyjnych
 • stworzonych dla osób szukających pomysłu na prezent – portale, fora tematyczne.

4. Wybierz sposób promowania. Unikaj spamowania!

 • Jeśli masz własną stronę internetową, prowadzisz blog lub funpage to właśnie tam możesz zamieścić tekst opisujący nasze przejazdy. Zachęć zainteresowane osoby wstawiając zdjęcia, podając szczegóły oferty, zalety i warunki skorzystania z Vouchera, aby same zapragnęły dokonać zakupu. Taki sposób odnosi najlepszy skutek.
 • Możesz bezpośrednio kierować zainteresowanych na stronę internetową DEVIL-CARS poprzez umieszczenie linków oraz zdjęć z Twoim identyfikatorem (Materiały i linki). Najlepiej jest promować w witrynach tematycznie zgodnych z ofertowanym produktem, czyli dotyczących motoryzacji lub prezentów, czy też zarabiania w Internecie. Znajdziesz je dzięki wyszukiwarce Google.
 • Możesz również stworzyć własną stronę, czy założyć bloga na potrzeby promocji, pamiętając jednak aby reklamy nie przesłaniały ich głównej zawartości.
 • Do mniej skutecznych metod należy zamieszczanie tekstów promocyjnych na portalach umożliwiających darmowe dodawanie ogłoszeń.
 • Unikaj spamowania!

5. Kim jest Partner polecony i jak go znaleźć.

Partner polecony to osoba, która dołączyła do naszego programu partnerskiego dzięki Twojemu poleceniu. W przypadku zarejestrowania się jej poprzez użycie udostępnionego przez Ciebie linku partnerskiego, Twój identyfikator zostaje zapisany w systemie i od tego momentu będziesz otrzymywać prowizję od zysków nowego Partnera. Oczywiście nie odejmujemy Twojej prowizji od jego zysku. Partner polecony dostanie całą należną mu kwotę, więc nic na tym nie traci.

Zastanów się, kto byłby zainteresowany dołączeniem do programu.

 • Na pewno osoby, dla których zyski z programów partnerskich stanowią główne lub chociażby dodatkowe źródło utrzymania. Spróbuj odszukać fora, blogi, czy portale skupiające takie osoby.
 • Właściciele witryn poświęconych tematyce prezentów lub motoryzacji, czyli stron cieszących się zainteresowaniem wśród naszej grupy docelowej.

6. Jak udostępniać materiały i linki?

Aby zyskiwać prowizję od transakcji korzystaj z udostępnionych przez nas linków i materiałów zawierających Twój identyfikator. Dzięki temu systemowi śledzimy Twoją sprzedaż.

W zakładce OFERTA znajduje się lista dostępnych produktów. Kliknięcie w poszczególny produkt powoduje wygenerowanie gotowego linku partnerskiego, czyli linku zawierającego Twój identyfikator. Naciśnij na niego prawym klawiszem myszy i wybierz polecenie „kopiuj”. Następnie wklej go na wybranej stronie internetowej, portalu, forum itp.

Poza udostępnianiem linków partnerskich kierujących do poszczególnych pakietów, możesz również promować ofertę naszej firmy, używając zdjęć reklamowych.

Masz inny pomysł na użycie materiałów promocyjnych? Koniecznie skontaktuj się z nami.


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

Zarejestruj się lub Zaloguj

^

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się